Žiri za RT 2021.

Republičko takmičenje 2021

 
Muzičke škole

VIOLINA

OMŠ
  1. Marija Kovačević, M.Š. ”Davorin Jenko”, Beograd
  2. Smiljka Cvetković, M.Š. ”Petar Konjović”, Beograd
  3. Milan Čizmić, OMŠ. ”Josip Slavenski”, Novi Sad
  4. Helena Marinc, M.Š. ”Jovan Bandur”, Pančevo
  5. Jelena Ćurčić, M.Š. ”Stevan Mokranjac”, Kraljevo
  6. Biljana Stevanović, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Beograd
SMŠ
  1. Ana Veskov, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd
  2. Vladimir Marković, M.Š.”Mokranjac”, Beograd
  3. Ljiljana Kitić, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Niš
  4. Vitalij Gulijčuk, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  5. Dragutin Mladenović, Škola za muzičke talente, Ćuprija
  6. Anuška Nikolić, M.Š. ”Stevan Mokranjac”, Kraljevo

VIOLONČELO

  1. Milutin Mladenović, M.Š.”Petar Konjović” i ”Vatroslav Lisinski”, Beograd
  2. Judit Niderholcer Josifoska, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  3. Nebojša Janković, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd
  4. Boža Saramandić, M.Š.” Dr. Miloje Milojević”, Kragujevac
  5. Danijela Nenić Milutinović, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Beograd
  6. Žužana Sebenji, M.Š. Subotica

GITARA

  1. Nenad Kondić, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd
  2. Igor Ivić, M.Š. ”Vatroslav Lisinski”, Beograd
  3. Milkica Ponjavić, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Beograd
  4. Slobodan Milivojević, M.Š. ”Stanković”, Beograd
  5. Jelena Milojević, M.Š. ”Vladimir Đorđević”, Beograd
  6. Branko Barnić, M.Š. ”Josif Marinković”, Zrenjanin

HARFA

  1. Dijana Sretenović, M.Š.”Mokranjac”, Beograd – pedalna i renesansna harfa
  2. Ivana Pejoska, M.Š. ”Stanković”, Beograd – pedalna i renesansna harfa
  3. Snežana Jevtović, M.Š.” Dr. Miloje Milojević”, Kragujevac – renesansna harfa
  4. Milica Milivojević, M.Š. ”Jovan Bandur”, Pančevo – pedalna harfa
  5. Jelena Grbić, M.Š. ”Josif Marinković”, Zrenjanin – pedalna i renesansna harfa

HARMONIKA

  1. Danijela Rakić, M.Š.”Kosta Manojlović”, Beograd
  2. Snežana Vlastić, M.Š.” Dr. Miloje Milojević”, Kragujevac
  3. Miodrag Krstić, M.Š. ”Davorin Jenko”, Beograd
  4. Goran Penić, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  5. Predrag Jovanović, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Niš
  6. Gvozden Eraković, M.Š.”Kosta Manojlović”, Smederevo

VIOLA

  1. Tatjana Petrović, M.Š. ”Stanković”, Beograd
  2. Biljana Jovanović, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković, Niš
  3. Miloš Simić, Škola za muzičke talente, Ćuprija
  4. Igor Josifoski, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad

KONTRABAS

  1. Magdalena Rančić, M.Š. ”Josif Marinković”, Beograd
  2. Aleksandar Miljković, M.Š. ”Stanković”, Beograd
  3. Dušan Zdravković, Škola za muzičke talente, Ćuprija
  4. Aleksandar Janković, M.Š. ”Josif Marinković”, Vršac

TAMBURA I MANDOLINA

  1. Galina Subotin, OMŠ. ”Josip Slavenski”, Novi Sad
  2. Mira Temunović, M.Š. Subotica
  3. Dušica Ševo, M.Š.” Petar Konjović”, Bečej
  4. Irina Vasović, M.Š.” Dr. Miloje Milojević”, Kragujevac

KLAVIRSKI DUO

  1. Dina Hadžiomerović, M.Š.”Kosta Manojlović”, Beograd
  2. Marina Kostić, M.Š. ”Vatroslav Lisinski”, Beograd
  3. Suzana Račić, M.Š.” Dr. Miloje Milojević”, Kragujevac
  4. Suzana Novaković, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Niš
  5. Melita Mironović, M.Š. ”Josif Marinković”, Zrenjanin
  6. Emeke Šoti Sobonja, M.Š. Subotica

VOKALNO INSTRUMENTALNI

  1. Vladimir Dinić, solo pevanje, M.Š.”Mokranjac”, Beograd
  2. Helena Davidović, klavir, M.Š. ”Mihajlo Vukdragović”, Šabac
  3. Ksenija Mijatović Korom, flauta, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  4. Natalija Tipsarević, violončelo, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd

DUO SA KLAVIROM

  1. Helena Davidović, klavir, M.Š. ”Mihajlo Vukdragović”, Šabac
  2. Ksenija Mijatović Korom, flauta, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  3. Natalija Tipsarević, violončelo, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd
  4. Marija Nikitović, violina, M.Š. ”Davorin Jenko”, Beograd
  5. Vera Ristić, trombon, M.Š. ”Stanković”, Beograd
  6. Marija Vukićević, harmonika, M.Š. ”Stevan Mokranjac”, Kraljevo

KOMBINOVANI DUO

  1. Ksenija Mijatović Korom, flauta, M.Š. ”Isidor Bajić”, Novi Sad
  2. Natalija Tipsarević, violončelo, M.Š. ”Josip Slavenski”, Beograd
  3. Marija Nikitović, violina, M.Š. ”Davorin Jenko”, Beograd
  4. Vera Ristić, trombon, M.Š. ”Stanković”, Beograd
  5. Marija Vukićević, harmonika, M.Š. ”Stevan Mokranjac”, Kraljevo
  6. Zoran Anić, gitara, M.Š. ”Dr. Vojislav Vučković”, Beograd

Baletske škole

OSNOVNA BALETSKA ŠKOLA – KLASIČAN BALET

  1. Kosovka Draslar
  2. David Groso
  3. Dušanka Đorđević

SREDNjA BALETSKA ŠKOLA – ODSEK KLASIČAN BALET

  1. Kosovka Draslar
  2. David Groso
  3. Dušanka Đorđević

SREDNjA BALETSKA ŠKOLA – ODSEK SAVREMENA IGRA

  1. Nevena Jovanović
  2. Maja Stojanović
  3. Miloš Isailović

SREDNjA BALETSKA ŠKOLA – ODSEK NARODNA IGRA

  1. Aleksandar Jankov
  2. Goran Dumanović
  3. Biljana Velimirović

Sadržaj ovog sajta je zaštićen autorskim pravima čiji je nosilac i koja zadržava Zajednica muzičkih i baletskih škola Srbije.

Loading...