Podaci o takmičarima 2018

Izaberite kriterijum(e) i učitajte podatke o takmičarima na Republičkom takmičenju 2018. Dobijenu tabelu možete pretraživati, sortirati i štampati (kao listu takmičara sa osnovnim podacima, ocenom, podatkom o plasmanu i statistikom, ili kompletne prijave takmičara). Detaljne informacije o izabranom takmičaru dostupne su u koloni INFO.
Sva pitanja u vezi rasporeda dostavlja isključivo škola na email organizatora rtakmicenje2018@gmail.com

 

Raspored takmičenja (lokacija, kategorije, sekretar žirija). Za više informacije, kliknite na naziv discipline u rasporedu.
J. Slavenski, Novi Sad
17-18/03

Tambura/Mandolina/Domra, sve kategorije
Sekretar VLASTA ORČIĆ
Dr M. Milojević, Kragujevac
19-22/03

HARMONIKA, sve kategorije
Sekretar SONJA NEŠIĆ
J. Slavenski, Beograd
19-24/03

VIOLINA, PK – IIIA
Sekretar ANA ZEČEVIĆ
J. Bandur, Pančevo
21/03

Harfa, sve kategorije
Sekretar SANJA OSTOJIĆ
K. Manojlović, Zemun
21/03

Kontrabas, sve kategorije
Sekretar BOJANA DADIĆ
K. Manojlović, Zemun
22-24/03

Violončelo, sve kategorije
Sekretar BOJANA DADIĆ
V. Đorđević, Beograd
23-27/03

GITARA, sve kategorije
Sekretar JELENA VUJNOVIĆ
Dr V. Vučković, Beograd
23-24/03

Viola, sve kategorije
Sekretar SONJA LUKIĆ
Dečji kulturni centar, Beograd
24/03

HOR, sve kategorije
Sekretar JELENA GUDOVIĆ
Mokranjac, Beograd
24-28/04

Violina, IIIB – Krunska 8
Violina, IV, V – Dečanska 6
Sekretar JANKO ĐOKOVIĆ
S. Binički, Beograd
24/03

Klavirski duo, sve kategorije
Sekretar BOJAN SAVIĆ
SNP, Novi Sad
24-26/03

Balet, sve kategorije
Sekretari DUNJA HUZJAN i MIRJANA RAJIĆ
S. Binički, Beograd
25/03

Kombinovani duo, sve kategorije
Sekretar BOJAN SAVIĆ
S. Binički, Beograd
26/03

Duo sa klavirom, sve kategorije
Vokalni, vokalno-instrumentalni duo, sve kategorije
Sekretar BOJAN SAVIĆ


 

Republičko takmičenje 2015 2016 2017
© Zajednica muzičkih i baletskih škola Srbije.

Sadržaj ovog sajta je zaštićen autorskim pravima čiji je nosilac i koja zadržava Zajednica muzičkih i baletskih škola Srbije.